O spoločnosti


„Využite naše skúsenosti vo Váš prospech.“


Jeden z najkrajších okamihov v roku je dovolenka. Robíme všetko preto, aby ním aj zostala. Snažíme sa na základe Vašich prianí a želaní vybrať pre Vás nádherné miesta na odpočinok a zábavu.

Naša spoločnosť sa zaoberá najmä poradenstvom a následným sprostredkovaním kvalitných dovoleniek doma aj v zahraničí. S vysokou precíznosťou pre Vás vyberáme tie najkvalitnejšie cestovné kancelárie, ktoré spĺňajú tie najnáročnejšie kritériá.

S nami môžete navštíviť niekoľko desiatok krajín po celom svete.


Dlhoročné skúsenosti:

väčšinu ponúkaných destinácií sme osobne navštívili a naďalej navštevujeme aby sme Vám mohli prinášať čo najobjektívnejšie informácie.

Najlepšia cena:

ten istý zájazd alebo dovolenku porovnáme vo viacerých cestovných kanceláriách, ktoré ju majú v ponuke a vyberieme pre Vás výhodnejšiu.

Objektívnosť:

zastupujeme viac ako niekoľko desiatok cestovných kancelárii zo Slovenska, Rakúska, Nemecka a Českej republiky. V prípade tak širokého portfólia je u nás isté, že vyberieme tú najvýhodnejšiu ponuku. Nie sme výhradný predajca žiadnej cestovnej kancelárie, čo znamená, že klienta nesmerujeme len na vybranú cestovnú kanceláriu.

Diskrétnosť:

naša cestovná agentúra má k dispozícii viac uzavretých priestorov, čo zaručuje pri výbere, resp. platení Vašej dovolenky absolútnu diskrétnosť.

Garantovaná cena:

zľavy, akcie, first moment, last minute, ceny sú u nás rovnaké ako v cestovných kanceláriách, ktoré dovolenku alebo zájazd organizujú.